77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti

Sale!
ForSmart-77-istorijas-pergales
knyga-77-istorijos-apie-pergale-pries-vezi-virselis1

77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti

3.99 € 11.29 €

Leidėjas: forSmart
Metai: 2013
Puslapiai: 504
ISBN: 9786099547404
Formatas: 15 x 21, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių

Kas yra vėžys? Iš kur jis atsiranda? Kaip jį įveikti? Į šiuos klausimus pasiryžo atsakyti žmonės, kurie sugebėjo įrodyti esą pernelyg stiprūs, kad pasiduotų ligai.

Kiekviena iš 77 istorijų – tai nuoširdus pasakojimas apie viltį, kovą ir pergalę. Knygą paruošė autorių kolektyvas iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Rusijos ir kitų šalių. Tikri išgyvenimai ir žymių pasaulio gydytojų komentarai įrodo: nugalėti įmanoma.

Asmeninės istorijos persipina su žymių gydytojų, psichologų bei onkologijos problemą tiriančių mokslininkų įžvalgomis. Knygoje rasite lietuvių fitoonkologo Juozo Ruolios, kazachų medicinos profesoriaus Almazo Šarmano, rusų onkopsichologės Olgos Rožkovos bei kitų ekspertų patarimų, kaip išsivaduoti iš ligos gniaužtų, kaip bendrauti su sergančiais žmonėmis, kokiais būdais galima sumažinti riziką susirgti vėžiu.

Knyga skirta ne tik tiesiogiai susidūrusiems su onkologiniu susirgimu ir jų artimiesiems, bet taip pat visiems, kam trūksta vilties bei optimizmo ir, be abejo, tiems, kas rūpinasi savo sveikata.


Daugiau apie knygą:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti”