10% laimingesnis

Sale!
ForSmart-10proc-laimingesnis
dan_harrisjpg002

10% laimingesnis

12.99 € 1.99 €

10% laimingesnis: Tikra istorija apie tai, kaip sutramdžiau balsą savo galvoje, ėmiau mažiau nervintis neprarasdamas konkurencingumo ir atradau pagalbos sau būdą, kuris tikrai veikia

„New York Times“ bestseleris!

2014 m. Living Now Book Awards laimėtojas: įkvepiantys memuarai

Autorius: Dan Harris
Leidėjas: forSmart
Metai: 2016
Puslapiai: 336
ISBN:  9786099547497
Formatas: 11,5 x 18,5 x 2,8 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Martyna Bražiūnaitė

Living Now Book Awards laimėtojas: įkvepiantys memuarai

Nacionalinės laidos metu patyręs panikos ataką, Danas Harrisas suprato, kad kažką gyvenime reikia keisti. Nors niekada nebuvo tikintis, jis įsitraukė į keistą nuotykį su nemalonėn patekusiu pamokslininku, paslaptingu savigalbos guru ir pulkeliu smegenis tyrinėjančių mokslininkų. Ilgainiui jis suprato, kad jo problemas sukėlė tai, ką visąlaik laikė savo stiprybe: niekada nenutylantis ir nepasisotinantis balsas galvoje, padėjęs jam veržtis į priekį itin konkurencingame žiniasklaidos versle, bet taip pat vertęs priimti be galo kvailus sprendimus, kurie ir sukėlė priepuolį tiesioginiame eteryje.

Netikėtai Harrisas randa veiksmingą būdą balsui suvaldyti – tai, ką jis visuomet laikė neįmanomu ar beprasmiu užsiėmimu: meditaciją. Tyrimai rodo, kad šios praktikos nauda neišmatuojama – nuo mažesnio kraujo spaudimo iki iš esmės perprogramuotų smegenų.

Knyga „10 % laimingesnis“ kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius media tinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “10% laimingesnis”