Depresija ir kūnas. Veiksmų planas

Sale!
ForSmart-Depresija-ir-kunas
knyga depresija ir kunas veiksmu planas

Depresija ir kūnas. Veiksmų planas

5.005 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 skaitytojo atsiliepimas)

7.99 € 4.39 €

Autorius: Alexander Lowen
Originalus pavadinimas: Depression and the Body
Leidėjas: forSmart
Metai: 2014
Puslapiai: 288
ISBN: 9786099547459
Formatas: 11,5 x 18,5, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Lina Navickaitė, Jurgita Ruškytė

Dr. Aleksandro Loveno (Alexander Lowen) nuomone, depresijos apimtas žmogus yra praradęs ryšį su realybe, o ypač su savo kūno realybe.

Šioje įkvepiančioje, novatoriškoje knygoje „Depresija ir kūnas“ tyrinėjamos kultūrinės ir psichologinės priežastys, dėl kurių patenkama į tokią situaciją; joje parodoma, kaip galime įveikti depresiją, atkūrę ryšį su savo fizine savastimi ir mokydamiesi atpažinti savo emocijų išraišką.

Turėdamas milžinišką darbo su depresija sergančiais pacientais patirtį, autorius pateikia paprastų, bet nepaprastai efektyvių pratimų kompleksą, kurie padės sužadinti įgimtą savo energiją, išreikšti meilę ir savąjį unikalumą, atgaivinti dvasingumą ir tikėjimą gyvenimu.


Daugiau apie knygą:

1 atsiliepimas – Depresija ir kūnas. Veiksmų planas

  1. Jurga
    5 iš 5

    :

    Įdomi, daug paaiškina apie sunkių minčių ir nepasitenkinimo gyvenimo priežastis. Specialisto duodami pavyzdžiai, supranti kokia tai aktuali problema, kad daug žmonių su ja susiduria. Rekomenduoju skeptikams, kurie dažnai žmogaus sunkią ligą nurašo valios stokai, charakterio silpnumui ir nemėgina suprasti giluminių priežasčių.Linkiu suprasti ir padėti sau ar artimiausiam žmogui, jį palaikyti.

Pridėti atsiliepimą