Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Krepšelis “Vok kaip menininkas” įdėta į prekių krepšelį.
Sale!
Nerimas ir depresija1
ViršelisiveiktasnerimasDepresijapliusnerimas

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

16.99 € 7.99 €

Autoriai: Sarah Wilson

Originalus pavadinimas: NLP:  First, We Make the Beast Beautiful

Leidėjas: Liūtai ne avys  (naujas pavadinimas Forsmart)

Metai: 2019
Puslapiai: 400
ISBN: 9786099603360
Formatas: 15 x 21,5 x 3,5 cm, kieti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėja: Matas Geležauskas

#1 „New York Times“ bestseleris

Kinų išmintis teigia, kad prieš įveikdami pabaisą, pirmiausia turime ją paversti gražia.

Šią kinų patarlę Sara Vilson (Sarah Wilson) pirmiausia aptiko psichiatrės Kėjos Redfild Džeimison (Kay Redfield Jamison) memuaruose „Neramus protas“ (An Unquiet Mind). Ji tapo raktu, padėjusiu rašytojai suprasti visą gyvenimą trunkančią savo pačios kovą su nerimu. S. Vilson – bestselerių autorė, žurnalistė ir verslininkė, kurios mitybos programa ir knyga „Aš atsisakiau cukraus“ (I Quit Sugar) padėjo daugiau nei pusantro milijono žmonių visame pasaulyje gyventi geriau ir sveikiau. Ir visą tą laiką ją lydėjo lėtinis nerimo sutrikimas.

 

Knygoje „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ S. Vilson pasitelkia savo fantastišką gebėjimą susikoncentruoti, taip pat nuostabius informacijos paieškos įgūdžius, kad geriau suprastų savo viso gyvenimo palydovą ir ištirtų dirgiklius, gydymo būdus, ilgalaikes ir trumpalaikes madas. Autorės literatūros spektras platus, ji kalbina likimo brolius ir seses, psichinės sveikatos ekspertus, filosofus, net patį Dalai Lamą, o viską, ką sužino, perleidžia per savo asmeninių patirčių prizmę.

 

  1. Vilson skaitytojai atras užuojautą, humorą, bendrystę ir praktinių patarimų, kaip gyventi su savo Pabaisa.

 

  • Susikurkite dėkingumo ritualą. Negalite vienu metu ir nerimauti, ir būti dėkingas.
  • Kad nuslopintumėte nerimą, valgykite. Tikras maistas yra geriausias jūsų draugas.
  • Tiesiog kvėpuokite. Atsiverkite gydančiai meditacijos galiai.
  • Pasiklokite lovą. Kasdien. Paprasčiausia tvarka išorėje sukuria vidinę ramybę.
  • Pasidomėkite kitais nerimautojais, kad pažintumėte save. Emilė Dikinson (Emily Dickinson), Čarlzas Darvinas (Charles Darwin) ir Martinas Liuteris Kingas jaunesnysis (Martin Luther King) irgi kovojo su nerimu.
  • Sąmoningai nuspręskite niekur nedalyvauti. Pamirškite baimę, kad praleisite kažką ypatingo, susirangykite ant sofos ir užsisakykite maisto į namus.

 

Praktiška, poetiška, išmintinga ir juokinga „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ yra maža knyga su didele širdimi. Ji paskatins daugybę nerimo sutrikimą turinčių žmonių priimti šią diagnozę kaip savo esybės dalį ir pažvelgti į jo teikiamas galimybes gyventi turiningesnį, pilnatviškesnį gyvenimą.

 

Turbūt geriausia knyga apie gyvenimą su nerimu, kurią kada nors skaičiau, o skaičiau aš jų (deja) daug. Sara siūlo gausybę išmintingų patarimų, tačiau tuo pat metu išlieka labai žmogiška, nekelia savęs į padanges. Pažeidžiamumas yra jos stiprybė. Tikiuosi, perskaitę šią knygą, tą patį apie save galėsite pasakyti ir jūs.

Mark Manson, knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

 

Kandi, kokybiškais šaltiniais paremta ir įžvalgų kupina knyga apie tai, kaip susikurti naujus santykius su nerimu.

Andrew Solomon, „New York Times“ bestselerio „Far From the Tree“ autorius

 

Saros gyvenimo misija – kad kęsdami savo skausmą jaustumėmės nebe tokie vieniši. Šie puslapiai kupini nesumeluotų žodžių ir aiškių nurodymų, kaip grįžti prie savo dvasinės tiesos.

Gabrielle Bernstein, „New York Times“ bestselerių sąraše pirmąją vietą užėmusios knygos „May Cause Miracles“ autorė

 

Labai smagi, išmintinga ir veiksminga knyga apie tai, kaip ištverti nerimą ir susigrąžinti savo gyvenimo kontrolę. Saros kova su nerimu ir jos triumfas įkvepia, o skaitytojas ras naudingų sprendimų. Knygoje „Pirmiausia paverskime pabaisą gražia“ persipina mokslas ir gyvenimiška patirtis. Kitos tokios knygos nežinau.

– Javier Amador, Psichologijos mokslų daktaras, LEAP instituto įkūrėjas

 

Paveikūs memuarai apie tai, kaip intensyviai gyvenant susidoroti su nerimu. <…> Nuo nerimo sutrikimų kenčiantiems žmonėms rūpestingai apgalvota ir neretai linksma S. Vilson savianalizė gali tapti pačiu tinkamiausiu kompanionu ir parama.

Kirkus

 

Pakylėjanti, rimta <…> praktiška ir kupina nuostabių nukrypimų knyga patiks nerimauti linkusiems žmonėms, kurie šiuose puslapiuose atras daug juos nuraminsiančių dalykų.

Publishers Weekly

 

Apie autorę

Sara Vilson (Sarah Wilson) – „New York Times“ bestselerių „Pirmiausia paverskime pabaisą gražuole“ ir „Aš atsisakiau cukraus“ (I Quit Sugar) autorė. Ji taip pat sukūrė svetainėje IQuitSugar.com pristatytą aštuonių savaičių trukmės mitybos kursą, kurį 133 šalyse išbandė pusantro milijono žmonių. Buvusi naujienų tarnybos žurnalistė ir „Cosmopolitan“ Australijoje redaktorė dabar rašo apie filosofiją, nerimą, minimalizmą, gyvenimą be toksinų ir antivartotojiškumą – viską galima rasti adresu sarahwilson.com. Autorė gyvena Sidnėjuje, Australijoje, visur važinėja dviračiu, turi priklausomybę nuo žygių ir niekada nestokoja smalsumo.

 

 

 

 

 

 

 

Turinys

14 pirmasis gabaliukas
30 nes niekas nežino…
56 kažkas
73 švelniai ir palengva
93 tiesiog medituokite
108 lėtai…
131 kažkas (2 dalis)
141 bipolinis?
155 arčiau
179 verpetai
211 paverskite pabaisą gražuole
235 skausmas yra svarbus
249 darbuokitės
265 negebėjimas apsispręsti
288 apsiraminkite, velniai griebtų
303 erdvė
312 ribų kūrimas
335 labiausiai klibantis staliukas kavinėje
360 malonė
382 paskutinis gabaliukas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!”