Kaip menininkai dirba: vok kaip menininkas ir parodyk ką sukūrei!

Sale!
ForSmart-3knygu-rnkinys-eshop
ForSmart-Vok-kaip-menininkasForSmart-Vok-kaip-meninkas-back-coverParodyk ka sukurei priekinis VIRSELIS 2017 02 11Parodyk ka sukurei galinis VIRSELIS 2017 02 11ForSmart-dienos-ritualaiForSmart-Austin-Kleaon

Kaip menininkai dirba: vok kaip menininkas ir parodyk ką sukūrei!

3.675 pagal 3 pirkėjų įvertinimus
(3 skaitytojų atsiliepimai)

17.47 € 13.50 €

Pavadinimai:

 1. A. Kleon. Vok kaip menininkas: 10 dalykų, kurių tau niekas nesakė apie kūrybiškumą
 2. A. Kleon. Parodyk, ką sukūrei!: 10 būdų dalytis savo kūrybiškumu ir būti atrastam
 3. M. Currey. Dienos ritualai: kaip menininkai dirba

 

Autorius: 1   ir 2 knygų A. Kleon, 3 knygos M. Currey

Leidėjas: forSmart
Metai: 1 knygos 2015, 2 knygos 2017, 3knygos 2016
Puslapiai: 1 knygos 160, 2 knygos 216, 3 knygos 240
1 knyga ISBN: 9786099547435, 2 knyga  ISBN: 9786098194012, 3knyga ISBN: 9786098194005
Formatas: 1 ir 2 knygos 15 x 15, 3 knyga 11,5X18,5 , visų minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjai: 1 ir 2 knygos Ramūnas Sungaila, 3 knygos Ieva Kaminskaitė

Trijų knygų komplektas kūrybiškumo tema! Vasaros skaitiniai:

  1. A. Kleon „Vok kaip menininkas: 10 dalykų, kurių tau niekas nesakė apie kūrybiškumą“. Tau nereikia genijum, tau tereikia būti savimi – tai Austino Kleiono (Austin Kleon) credo. Šis jaunas rašytojas ir menininkas žino, kad kūrybingumas slypi visur ir yra skirtas kiekvienam. Skaitmeninio amžiaus manifestas Vok kaip menininkas – tai vadovas, kurio pozityvios idėjos, grafiniai vaizdai ir iliustracijos, pratimai ir pavyzdžiai leis skaitytojams atskleisti savo meniškąją pusę.Kai A. Kleiono paprašė pasakyti kalbą koledžo studentams, jis išskyrė dešimt dalykų, kuriuos pradėdamas kurti būtų norėjęs sužinoti iš kitų. Kalba žaibiškai išplito, o jos autorius savo idėjas išgrynino knygoje Vok kaip menininkas. Taip buvo sukurtas šis įkvepiantis, stilingas, originalus, praktiškas ir linksmas manifestas, kupinas naujų idėjų apie kūrybingumą. Nėra nieko originalaus, todėl semkis įkvėpimo iš kitų, kaupk idėjas, jas transformuok ir perkurk atrasdamas savąjį kelią. Daryk sau įdomius dalykus, kad ir kas tai būtų. Būk sumanus, nebrisk į skolas, nebijok rutinos bei atrodyti nuobodus ir paprastas, kad kūrybiškoji tavo pusė, vaizduotė, galėtų būti pašėlusi ir drąsi.
  2. A. Kleon „Parodyk, ką sukūrei: 10 būdų dalytis kūrybiškumu ir būti atrastam“.  Austinas Kleonas savo „New York Times“ bestseleryje „Vok kaip menininkas“ skaitytojams atskleidžia, kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą. Dabar metas keliauti toliau – tapti žinomam.Knygoje „Parodyk, ką sukūrei!“ paneigiamas vienišo genijaus mitas, menininkams, rašytojams, išradėjams ir kūrybingiems verslininkams atskleidžiant, kaip patekti į naujųjų talentų pasaulį. Šis leidinys apie tai, kaip tapti atrandamam ir būti atrastam; kaip naudotis esamais pažinčių tinklais ir nešvaistyti laiko juos mezgant.Visa esmė – procesas, o ne darbo vaisiai. Pasidalyk kažkuo nauju kasdien (tačiau netapk šiukšlintoju). Išsaugok pradedančiojo ugnelę – taip atsiveria beribės galimybės. Būk jungiančiąja grandimi, mokytoju, visa apimančiu centru. Nekaupk šlamšto.10 naujų pagrindinių knygelės „Parodyk, ką sukūrei!“ principų atskleidžia, kaip būti atviram, dosniam ir drąsiam – menininku, iš kurio vogs kiti.
  3. M. Currey „Dienos ritualai: kaip menininkai dirba“. Romanistai, poetai, dramaturgai, filosofai, mokslininkai ir matematikai pasakoja, kaip įveikia daugumą kliūčių, kad galėtų dirbti kaip tinkami – keldamiesi anksti ar ilgai vakarodami; mėgaudamiesi spurgomis ar vonia, be saiko gerdami kavą ar ilgai vaikštinėdami. Thomasas Wolfe’as rašė stovėdamas virtuvėje, Jeanas-Paulas Sartre’as rydavo koridaną, Descartesas mėgo gulinėti lovoje, Anthony Trollope’as kiekvieną rytą prieš eidamas į darbą užsibrėždavo parašyti tris tūkstančius žodžių (250 žodžių kas penkiolika minučių per tris valandas).Puikiai parengti , kupini išsamių detalių ir anekdotų 161 įžymaus žmogaus dienos ritualai įkvėps kiekvieną.

 

Video:

Vok kaip menininkas

Vok kaip menininkas

Parodyk ką sukūrei!

Parodyk ką sukūrei!

Dienos ritualai: kaip menininkai dirba

Dienos ritualai: kaip menininkai dirba

Nuomonės

NUOMONĖS APIE „VOK KAIP MENININKAS“: 

Panirimas į knygą „Vok Kaip Menininkas“ yra lūkesčius atperkantis investavimas į savo proto pasaulį.
– The Atlantic

Trumpa, lengva, itin asmeniška knyga, prigrūsta patarimais padėsiančiais įžiebti kūrybiškumą.
-Business Insider

Sutaupyk maždaug 10  bandymų ir nesėkmių metų kuriant meną.
-Christopher Moore

Gaivi, linksma ir bauginanti. Bauginanti todėl, kad nupučia šalin visą tavo blefą.
-Seth Godin

Pusiau manifestas, pusiau gidas, „Vok Kaip Menininkas“ siekia supažindinti skaitytoją su mintimi, jog visas kūrybinis darbas yra pasikartojantis, jokia idėja nėra originali ir visi kūrėjai yra idealų, potyrių ir įkvėpimų sumos darinys…
-Forbes

Trumpa ir lengvai suvirškinama knyga, ypač aktuali šiandienos skaitmeniniame pasaulyje
-School Library Journal

„Kupina gerai suformuluotų patarimų, tinkančių beveik kiekvienai veiklai.“
– Lifehacker.com

NUOMONĖS APIE „PARODYK KĄ SUKŪREI!“

Vieniems žmonėms reklamuotis sekasi natūraliai. Kitiems savo darbus pademonstruoti viešai labai sunku. Šioje kūrybingai sumaketuotoje kišeninio formato knygoje Kleonas siūlo pastariesiems veiksmingas strategijas, kurios suteiks galimybę dalytis savo darbais neišeinant iš komforto zonos…

Kleono patarimai yra įsimintini ir taiklūs.

— Publishers Weekly

Paantraštė neabejotinai galėtų būti tiesiog „Kaip reklamuotis netampant šiknium“. Tai nepaprastai naudinga, lengvai skaitoma knygelė, kurią perskaityti būtina.

— Fast Company

Kaip ir „Vok“, „Parodyk“ yra nesenstanti klasika. Per visą gyvenimą skaitytojai gali prie šios knygos grįžti ne kartą ir vis tiek rasti naudingų idėjų bei patarimų. Klaidinga manyti, kad ši knyga skirta jauniems menininkams, nes kiekvienas pradedantysis čia ras ir optimizmo, ir padrąsinimą.

— Library Journal

Dėl efektyvių Kleono patarimų ši mažytė formato knygelė tampa visai ne mažutė.

— Booklist

Šioje motyvuojančioje knygoje, kupinoje išmanių metodų, idėjų ir citatų, Kleonas mus moko, kaip geriausiai nūdien dirbti kuriantTikras bestseleris.

— The Bookseller

Išmintingas, tačiau visada įdomus kūrybiškumo vadovas mums visiems.

— Largehearted Boy

Kleonas, atsakydamas į vieną iš esminių kūrybinio gyvenimo klausimų „Kaip būti atrastam?“, tolygiai derina kuklumą, sąžiningumą ir humorą. Kai kuriais aspektais knyga yra tarsi veidrodinis Kleono debiuto atspindys – užuot drąsinusi „vogti“ iš kitų… ji siūlo planą, kaip padaryti savo darbą pakankamai įtakingą, kad būtų vertas vagystės.

— Brain Pickings

Būtina perskaityti kiekvienam, dalyvaujančiam kūrybiniame procese.

— LibraryReads

Rašydamas recenziją nedažnai galiu pasakyti, kad knyga pakeitė mano gyvenimą… Trumpuose, vienas po kito einančiuose skyreliuose pateikdamas puikias alternatyvas vietoj bevaisių mitų, į dienos šviesą iškeldamas nenaudingas neurozes ir galiausiai pasiūlydamas tai, kas virsta nauju požiūriu į kūrybiškumą, vaizduotės manifestu, pasiekiamu kiekvienam, Kleonas padeda įveikti begalę apgaulingų įsitikinimų, kurie būdingi žmonėms priimant kūrybinius sprendimus.

— BookPage

Austinas Kleonas – vienas iš ryškiausių naujųjų mąstytojų kūrybos pasaulyje. O „Parodyk, ką sukūrei!“ atskleidžia, kodėl. Savo paprastomis, tačiau giliomis įžvalgomis, taip pat daugybe nuostabių iliustracijų autorius bloškia šalin senus kūrybinio gyvenimo stereotipus ir pasakoja, koks tas gyvenimas yra iš tikrųjų.

Šia puikia knyga norėsite dalytis visur.

— Daniel H. Pink, „To Sell Is Human and Drive“ knygos autorius

3 atsiliepimai – Kaip menininkai dirba: vok kaip menininkas ir parodyk ką sukūrei!

 1. Elė
  5 iš 5

  :

  Perskaičiau visas vienu ypu. Nuostabios knygos

 2. Anonimas
  5 iš 5

  :

  Puikiai. Greitai ir už gerą kainą. Ačiū

 3. PaySera
  1 iš 5

  :

  Paysera is ♋ neįmanoma atlikti apmokėjimų; net nekalbu apie paypal/revolut palaikymo nebuvimą. Gal gumroad veiktų geriau

  • Deimantas Sabaliauskas

   :

   gal Jums tiktų paprastu pavedimu? Parašykite į info@forsmart.com

Pridėti atsiliepimą