Protas turi širdį; 10%laimingesnis; Depresija ir kūnas:veiksmų planas

Sale!
Šias knygas rekomenduoja psichologas Edvardas Šidlauskas
ForSmart-10proc-laimingesnisForSmart-Depresija-ir-kunas

Protas turi širdį; 10%laimingesnis; Depresija ir kūnas:veiksmų planas

5.005 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 skaitytojo atsiliepimas)

16.22 € 12.90 €

Pavadinimai:

 1. Connirae Andreas, Steve Andreas.  Protas turi širdį: neurolingvistinis programavimas
 2. Dan Harris. 10% laimingesnis: tikra istorija apie ta, kaip sutramdžiau balsą savo galvoje, ėmiau mažiau nervintis neprarasdamas konkurencingumo ir atradau pagalbos sau būdą, kuris tikrai veikia
 3. Alexander Lowen. Depresija ir kūnas: veiksmų planas

 

Leidėjas: forSmart
Metai: 1 knygos 2013, 2 knygos 2016, 3knygos 2014
Puslapiai: 1 knygos 300, 2 knygos 336, 3 knygos 240
1 knyga ISBN:9786099547442 , 2 knyga  ISBN: 9786099547497, 3knyga ISBN: 9786099547459
Formatas visų knygų: 11,5X18,5 , visų minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjai: 1 knygos Kęstutis Šatkaukas 2 knygos Martyna Bražiūnaitė, 3 knygos Lina Navickaitė, Jurgita Ruškytė

 1. Connirae Andreas, Steve Andreas.  Protas turi širdį: neurolingvistinis programavimas (angl. Heart of the Mind – Engaging Your Inner Power to Change with Neuro-Linguistic Programming).  Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais – tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams.Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler „Using Your Brain for a CHANGE“; Richard Bandler, John Grinder, „Frogs into Princes“,„Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning“ ir kt.).Su „NLP Comprehensive“ organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.
 2.  Dan Harris. 10% laimingesnis: tikra istorija apie ta, kaip sutramdžiau balsą savo galvoje, ėmiau mažiau nervintis neprarasdamas konkurencingumo ir atradau pagalbos sau būdą, kuris tikrai veikia (angl. 10% Happier: How I Tamed the Voice in My Head, Reduced Stress Without Losing My Edge, and Found Self-Help That Actually Works–A True Story). 2014 m. Living Now Book Awards laimėtojas: įkvepiantys memuarai. # 1 New York times bestseleris. Nacionalinės laidos metu patyręs panikos ataką, Danas Harrisas suprato, kad kažką gyvenime reikia keisti. Nors niekada nebuvo tikintis, jis įsitraukė į keistą nuotykį su nemalonėn patekusiu pamokslininku, paslaptingu savigalbos guru ir pulkeliu smegenis tyrinėjančių mokslininkų. Ilgainiui jis suprato, kad jo problemas sukėlė tai, ką visąlaik laikė savo stiprybe: niekada nenutylantis ir nepasisotinantis balsas galvoje, padėjęs jam veržtis į priekį itin konkurencingame žiniasklaidos versle, bet taip pat vertęs priimti be galo kvailus sprendimus, kurie ir sukėlė priepuolį tiesioginiame eteryje. Netikėtai Harrisas randa veiksmingą būdą balsui suvaldyti – tai, ką jis visuomet laikė neįmanomu ar beprasmiu užsiėmimu: meditaciją. Tyrimai rodo, kad šios praktikos nauda neišmatuojama – nuo mažesnio kraujo spaudimo iki iš esmės perprogramuotų smegenų. Knyga „10 % laimingesnis“ kviečia į kelionę po negirdėtus neuromokslo atradimus, vidinius media tinklo užkaborius ir Amerikos dvasinio pasaulio kraštutinumus. Perskaitę ją, gausite žinių rinkinį, galintį išties pakeisti jūsų gyvenimą.
 3. Alexander Lowen. Depresija ir kūnas: veiksmų planas (angl. Depression and the Body: The Biological Basis of Faith and Reality). Dr. Aleksandro Loveno (Alexander Lowen) nuomone, depresijos apimtas žmogus yra praradęs ryšį su realybe, o ypač su savo kūno realybe. Šioje įkvepiančioje, novatoriškoje knygoje „Depresija ir kūnas“ tyrinėjamos kultūrinės ir psichologinės priežastys, dėl kurių patenkama į tokią situaciją; joje parodoma, kaip galime įveikti depresiją, atkūrę ryšį su savo fizine savastimi ir mokydamiesi atpažinti savo emocijų išraišką.Turėdamas milžinišką darbo su depresija sergančiais pacientais patirtį, autorius pateikia paprastų, bet nepaprastai efektyvių pratimų kompleksą, kurie padės sužadinti įgimtą savo energiją, išreikšti meilę ir savąjį unikalumą, atgaivinti dvasingumą ir tikėjimą gyvenimu. Knygai labiau derėtų pavadinimas „Psichika ir kūnas“, kadangi aptariami platesni, nei vien tik depresijos atvejai.

Knyga Nr.1

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

Turinys:

 Įvadas / 14
1 Kaip įveikti scenos baimę? / 16
2 Gebėjimas tarti paraidžiui / 24
3 Savivokos įtaka tarpusavio santykiams / 33
4 Kaip įveikti patirtą traumą? / 51
5 Ar įmanoma panaikinti alergines reakcijas? / 63
6 Kaip išradingai reaguoti į kritiką? / 74
7 Kova su fobijomis, prievartos patirtimi ir kitais praeities šešėliais / 86
8 Pozityvūs ketinimai / 107
9 Pozityvus auklėjimas / 126
10 Pagarbi saviraiška / 141
11 Sielvarto išgyvenimas / 161
12 Kaip sulieknėti: natūrali mitybos strategija / 176
13 Kaip išspręsti vidinį konfliktą?/ 191
14 Išsivadavimas iš gėdos ir kaltės / 201
15 Pozityvi motyvacija / 222
16 Sprendimų priėmimas / 237
17 Nelaimingi atsitikimai: gebėjimas tinkamai reaguoti / 252
18 Intymumas, saugumas ir smurtas / 261
19 Asmeninės laiko linijos / 270
20 Natūralus kūno sugebėjimas išgyti / 300
21 Žinojimas, ko norite / 335
Pabaigos žodis / 347
Įvadas:
Daktaro Bernie Siegelio bestseleris „Love, Medicine and Miracles“ kilo iš jo patirties su nepaprastais pacientais, išgyvenusiais daug ilgiau, nei buvo tikėtasi, ar net visiškai išgijusiais nuo vadinamųjų „nepagydomų“ ligų. Jis suprato, kaip kai kurie žmonės, pakeitę savo mastymą, įveikė mirtimi grasinusias negalias.
Panašiai vystėsi ir neurolingvistinis programavimas – tyrinėjant sąmonės procesus žmonių, gebančių ką nors daryti nepaprastai gerai arba visiškai išsivadavusių iš juos slėgusių sunkumų. Dauguma mūsų yra įpratę manyti, jog nepaprasti įgūdžiai yra įgimtų sugebėjimų, bruožų ar talentų pasekmė. NLP parodo, kad apie savo sugebėjimus galvodami kaip apie išmoktus įgūdžius, mes atveriame duris lengvesniam jų panaudojimui.
NLP sritis yra pagrįsta supratimu, kad mūsų patirtys kyla iš to, kaip savo protais ir kūnais matome, girdime ir jaučiame aplinką, – tai paprastai sujungiama ir pavadinama „mąstymu“. Būtent dėl to vieną žmogų sukausto baimė vien pagalvojus apie viešąjį kalbėjimą ar pirmąjį pasimatymą, o štai kitą mintys apie tai įkvepia ir suteikia energijos.
Naujausi pasiekimai NLP srityje leido suprasti, kaip tiksliai ištirti žmogaus mąstymą, kad galėtume išsamiai įsigilinti į jo įgūdžius ir sugebėjimus. Kai mes tikrai išmokstame apie viską galvoti taip, kaip galvoja kiti, tuomet savaime pradedame panašiai jausti ir reaguoti. Gebėjimas ištirti savo mąstymą ir jausmus sunkumų keliančiose gyvenimo srityse mus įgalina rasti veiksmingus problemų sprendimo būdus.
Šioje knygoje jus „pasodiname į pirmąją eilę“, kad galėtumėte stebėti, kaip NLP veikia žmones, ir kaip jų gyvenimai tampa geresni. Visi aprašyti žmonės – tai mūsų seminarų dalyviai arba privatūs klientai. Visi vardai ir identifikaciją įgalinanti informacija yra pakeisti.
Kiekvienu atveju pabrėžiame svarbiausius mūsų veiklos bruožus ir pateikiame kai kuriuos esminius tikslus ir metodus, kuriais grindžiame savo darbą, tačiau nesiekiame mokyti jūsų išsamiai. Nors ir skatiname gautomis žiniomis paremtus eksperimentus, mes taip pat prašome būti itin atsargiais ir kantriais tiek sau, tiek kitiems. NLP yra galingų metodų rinkinys, ir bet kas toks galingas gali būti panaudotas klaidingai. Jei nuspręsite, jog norite naudotis NLP metodais, mes jūsų primygtinai prašome išklausyti praktinį bandomąjį kursą.
Knygoje pateikiamais pavyzdžiais siekiame trijų pagrindinių tikslų. Pirmasis – skleisti vilties žinią, paremtą kitokiu požiūriu į įvairias problemas, kurias NLP metodais galima išspręsti greitai ir nesunkiai. Daugeliu atveju pokyčiai vyksta sunkiai ir lėtai tuomet, kai mes nežinome, ką darome.
Antrasis tikslas – supažindinti su įvairiomis intervencijomis, kurias naudojant galima pagerinti gyvenimo kokybę ir kitaip pažvelgti į užklupusius sunkumus.
Trečiasis tikslas – atskleisti, kaip veikia protas, bei išmokyti, kaip pasinaudoti šia informacija ir pakeisti savo mąstymą. Tegul gyvenimas teikia daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo!
– Steve’as ir Connirae Andreas

Knyga Nr. 2

Dan Harris. 10% laimingesnis: tikra istorija apie ta, kaip sutramdžiau balsą savo galvoje, ėmiau mažiau nervintis neprarasdamas konkurencingumo ir atradau pagalbos sau būdą, kuris tikrai veikia

Autoriaus žodis

Man ypač pravertė tai, kad daugumą šioje knygoje aprašytų įvykių užfiksavo televizijos kameros arba „Voice Memos“ programėlė mano „iPhone“. Tais atvejais, kai pokalbiai nebuvo įrašyti, atgaivinau citatas iš atminties, kiek pavyko, aptaręs jas su pašnekovais. Kai kuriose vietose iš dialogo iškirpau įvairius jaustukus – kad būtųlengviau skaityti arba, kad atrodyčiau protingesnis

Turinys:

 1. Eterio badas
 2. Bedievis
 3. Genijus ar pamišėlis
 4. Laimė ir visa kita
 5. Žydas budistas
 6. Negatyvaus mąstymo galia
 7. Atsiskyrimas
 8. Dešimčia procentų laimingesnis
 9. „Naujasis kofeinas“
 10. Savanaudiškos paskatos nebūti niekšu
 11. Praktikuok dzenbudizmą tyliai

Rekomendacijos:

„Sunku patikėti, kad „Nightline“ vedėjas Danas Harrisas – sąmoningumo advokatas, bet jo naujoji knyga galėtų būti kaip tik tai, ko reikia, kad atsikvošėtume ir suvoktume, kokiais nelaimingais ir liguistais tampame šiame įtemptame pasaulyje.“ (xoJane)

„Išlaikydamas humoro jausmą Harrisas geraširdiškai nušviečia, kaip ieškojo vidinės ramybės, tuo pačiu kovodamas su iššūkiais, keliančiais pavojų sunkiai pasiektai karjerai šiuolaikinės žiniasklaidos mėsmalėje. Jis bičiuliškai ir praktiškai pristato sąmoningumo ir nušvitimo galias.“ („Kirkus Reviews“)

„Nepaprastai atvira, įdomi, protarpiais širdį glostanti istorija apie itin protingo žmogaus gyvenimą keičiančią kelionę į gilesnį suvokimą, kaip tapti geresne savo paties versija. Kadangi  Danas nenustoja medituoti, tikiuosi, kad jis taps bent jau 11 procentų laimingesnis – o gal ir daugiau.“ (Chade-Meng Tan, knygos „Search Inside Yourself“ autorius)

„Toliau gausėja mokslinių įrodymų, pagrindžiančių meditacijos teikiamą naudą sveikatai, bei amerikiečių, kurie laiko save pradedančiaisiais medituotojais. Tačiau tik perskaitęs knygą „10 % laimingesnis“ iš tikrųjų panorau tai išmėginti. Danas Harrisas nutraukė nuo meditacijos paslapties šydą ir parodė, kaip lengva paversti ją savo gyvenimo dalimi. Atvira, nepaprastai smagi ir labai įžvalgi knyga. Perskaitęs ją tapau kur kas daugiau nei 10 procentų laimingesnis.“ (Richard E. Besser, medicinos mokslų daktaras, „ABC News“ vyriausiasis sveikatos ir medicinos temų redaktorius)

Apie autorių:

DANAS HARRISAS – vienas laidos „Nightline“ ir savaitgalio laidos „Good Morning Amerika“ vedėjų. Jis dažnai rengia reportažus „20/20“, Davido Muiro vedamai laidai „World News“ ir savaitgalio „Good Morning Amerika“. Prieš prisijungdamas prie „ABC News“ 2000-aisiais, jis dirbo vietinėse naujienų tarnybose Bostone ir Maine. Gyvena Niujorke su žmona Bianca. Tai pirmoji autoriaus knyga.

Knyga Nr. 3

Alexander Lowen. Depresija ir kūnas: veiksmų planas

Turinys:
1. Kodėl susergame depresija…
Depresija ir atotrūkis nuo realybės
iliuzijos vaikymasis
Į save orientuotas žmogus
2. Įsitvirtinimas tikrovėje…
Pakilimai ir nuosmukiai
Kūno įžeminimas
Keli bioenergetinio įžeminimo pratimai
3. Depresijos energijos dinamika…
Depresijos būsena
Jausmų slopinimas
Savižudybė ir nihilizmas
Energijos stoka
4. Depresijos atvejis…
Problema
Gydymas
5. Psichoanalitinė depresijos apžvalga…
Meilės objekto netektis
Niūrus vaizdelis
Reakcijos į netektį
Tinkamas gedėjimas
6. Apgaulė ir saviapgaulė…
Žaidimai
Meilė prieš discipliną
7. Tikėjimas…
Tikėjimo svarba
Galia prieš tikėjimą
Tikėjimo psichologija
Stiprėjantis tikėjimas
8.Prarastas tikėjimas…
Nykstančios šaknys
Depresijos epidemija
Dievo mirtis
9. Realybė…
Grįžimas į realybę
Jaučiant ryšį
10. Tikėjimas gyvenimu…
Animizmas
Libido ir energija
Kūno dvasingumas

1 atsiliepimas – Protas turi širdį; 10%laimingesnis; Depresija ir kūnas:veiksmų planas

 1. Liutauras
  5 iš 5

  :

  Nuostabios, gyvenimą keičiančios knygos!

Pridėti atsiliepimą