Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

Sale!
knyga - protas turi sirdi neurolingvistinis programavimas - virselis

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

5.005 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 skaitytojo atsiliepimas)

7.99 € 4.84 €

Autoriai: Connirae Andreas, Steve Andreas
Originalus pavadinimas: Real People Press
Leidėjas: forSmart
Metai: 2015
Puslapiai: 300
ISBN: 9786099547442
Formatas: 11,5 x 18,5, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Kęstutis Šatkauskas

Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais – tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams.

Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler „Using Your Brain for a CHANGE“; Richard Bandler, John Grinder, „Frogs into Princes“,„Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning“ ir kt.).

Su „NLP Comprehensive“ organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.


Daugiau apie knygą:

1 atsiliepimas – Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

  1. Ramunė
    5 iš 5

    :

    Tikrai nesigailiu kad nusipirkau, ši knyga padėjo įveikti mano didžiausią baimę, tai kalbėjimą prieš auditoriją. Reikia tik didelio darbo su savimi.

Pridėti atsiliepimą